Fyzika - v příštích 500 letech.

25. září 2014 v 23:59 | zdroj: www.kryon.com
Zdroj: www.kryon.com- "Physics in the Next 500 Years"
Nazývá se 'Inteligentní design':
1) schopnost vidět a měřit vzorce v multidimenzionální fyzice, tedy kvantovou energii - 4D je právě teď realita lidstva, nebude to dávat lineární smysl, ale kdo to přijme, jeho realita bude jako vířící bublina věcí, (věci se chovají způsobem, který je nemožný !) Ostatním se bude zdát, že jte přišli o rozum. Váš vývoj.

2) Multidimenzionální svět; zatím počítáte jednotlivé dimenze, abyste od sebe rozlišili jednotlivé, Vámi vnímané energie, ale to je dáno jen Vaším lineárním myšlením; není to lineární a není to počítatelné, (nemůžete počítat prostory). Je to směs dimenzionální energie. Neustále se mění a reaguje sama se sebou. Jsou to 'kvantové vzorce', co poznáte. Uvidíte je v přístrojích s kvantovými čočkami, vyrobenými z plazmy. Jedná se o vědu a technologii 'Super chlazení '.
Budou zpočátku sloužit astronomii. Později je budete použíavt k pozorování života. Uvidíte kvantový vzorec člověka (8 m široký). Pak předefinujete, co znamená život !

3) Poznáte silné a slabé multidimenzionální síly, vzniknou dva multidimenzionální zákony, vysvětlí Vám chybějící energii kosmu.
Zkoumejte fyziku jen Vaší galaxie, protože v jiných galaxiích je jiná fyzika. Poznáte tak mnohem dříve mnohem více.
Tajemství temné hmoty tím bude odhaleno.

Body 3) a 4) přinesou poznání 'volné energie'. (Neomezená energie bez výbuchů a tepla). O nukleární síle nemáte ani ponětí, atomové elektrárny jsou jen Vaše nevědomá hra s ohněm. Je to ve skutečnosti nejdražší parní stroj všech světů.
Je to, jako kdybyste chtěli zahrát hudbu vyhozením piana z druhého patra budovy. Nevíte dosud, jak hrát na klávesy atomu.
Naleznete multidimenzionální vibrace, jako koncert koordinované energie. Fyzikové budoucnosti se ode mě jednou dozví, že vyrobíte energii, která bude dávat příkazy objektům okolo. Budete umět řídit hmotu.

5) Propojenost s tvořivým zdrojem. Objevíme Boha v atomu. Náboženství planety se tím zcela změní pro všechny. Tím se prokáže, že inteligentní design (např. laskavost) tedy Váš postoj, nejen Váš záměr tvoří hmotu (je důkazem Boha ve všem). Řešením je ' láska' .
6) Fyzika vědomí bude posledním objevem. Bude poznáno, že lidské vědomí je vlastností multidimenzionální kvantové fyziky vesmíru, a proto jej takto budeme používat a užívat.
Překročili jste starou energii, můžete začít řešit pozemské problémy včetně změny v lidské povaze a tím i malé sklony k válce. Postupně objevíte spolu se spolupracující snášenlivostí vynálezy pro zlepšení života na zemi. Plejáďané jsou na této úrovni poznání života.
Chemie se stane součástí fyziky. Nejsou oddělené, protože všechny chemické látky se chovají podle zákonů fyziky. Přijde poznání chemických substancí na úseku biologie. DNA je kvantová a má v sobě semena tvořivého zdroje, jen je rozvinout. Pamatuje si, vše kým jste byli, jste a budete. DNA na zemi je nejsložitějším multidimenzionálním stvořením na planetě.
7) Dalším objevem na planetě bude 'Koherentní DNA'. Je koherentní s určitou konkrétní vlastností (atributem) multidimenzionálního vesmíru, tím dojde k dimenzionálnímu vyrovnání, což prodlouží život až na čtyřnásobek. Bude tak pracovat z původních 30 % na 90 %.
Kryon říká, že tyto informace nikdy nezestárnou, zůstanou zachovány po staletí a jednou pomohou tomu správnému člověku, vědci, protože ho posunou v jeho poznání. Budou také důkazem toho, že tato komunikace (channelingem) je reálná. A začnete pátrat po dalších takto sdělených informacích, které nezestárnou, dokud jim plně neporozumíte.
V budoucnu přijdou způsoby, jak slyšet, vidět a číst toto poselství, které si ještě ani dnes nedokážete představit. Budoucnost bude naprosto odlišná, ale tyto informace nezmizí. To člověk učiní tyto objevy. To člověk bude mít z těchto objevů přínos. Čekaly jste velmi dlouhou dobu, staré duše, na tento začátek. Oslavte jej!
KRYON
Zdroj: www.kryon.com - "Physics in the Next 500 Years"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama